Raitwood on pühendunud viimistletud ja hööveldatud põhjamaisest okaspuust materjalide valmistamisele

Ettevõttest

Meie tulevik on puidus juba aastatuhandeid — see on meie kirg, hing ja DNA.

Ka modernse höövlitööstusena ja eduka ettevõtete grupina oleme me eelkõige iidne ja nutikas metsarahva hõim, kes lihtsalt toimetab tipptehnoloogiat kasutades kahekümne esimeses sajandis, puidule pühendunud inimesed, kes töötavad juhituna avatud koosmeelest ja teotahtest.

Meie töö jõuab okaspuidust viimistlus- ja konstruktsioonimaterjalina meistriteni, kes väärtustavad puitu jätkusuutliku ehitusmaterjalina. Hoiakud ja vaated, mida ühiselt õigeks peame, ühendavad meid.

Lisaks Eestile jõuab meie loodu veel ligi 40 riiki Euroopas, Aasias, Ameerikas, Austraalias ning Aafrikas.

Meil on rõõm töötada mõttekaaslastest partnerite ja klientidega, kes hindavad meie pakutavaid võimalusi, kvaliteeti ja täpsust, nagu ka usaldusväärsust, proaktiivset suhtumist ning pikaajalisi kogemusi.

Meie klientide sekka kuuluvad nii elukutselised kui ka asjaarmastajatest ehitajad, majatehased, puittooteid valmistavad tööstused ja neid varustavad edasimüüjad.

Valmistame materjale, millest saab rajada hoonete konstruktsioone ning erinevaid pindu nagu põrandad, laed, siseseinad ning fassaadid, terrassid, iluaiad ja piirded.  Puit oma unikaalsuses ühendatuna mitmekesiste viimistlusvõimalustega pakub lõputuid võimalusi erineva stiili erineva stiili ja atmosfääriga elukeskkonna loomiseks.

Me teame, et õige lahenduse võti on hea koostöö ning selles sündiv õige materjali tunnetus. Õige nii esteetika vaates, kui ka keskkonna jätkusuutlikuse mõttes. Isikliku lähenemise ning vahetu suhtlusega jõuame koos klientide ja partneritega alati sisulise mõistmiseni.

Puit on ehe, looduslik ja tervislik ning ainuke taastuv ehitusmaterjal tema suhe inimesega on kestnud läbi aegade. Tänane inseneri- ja materjaliteadus on avardanud puidu kasutusvõimalusi keskkonnasäästlikul ehitamisel.

-Puit on parim tuleviku ehitusmaterjal!

“Teame, et õige lahenduse võti on hea koostöö”
“Isikliku lähenemise ning vahetu suhtlusega jõuame koos oma partnerite vajaduste sisulise mõistmiseni”
30
aastat kogemust
2500
eramule värvime fassaadi- laudise aastas
40
Ekspordime tooteid rohkem kui 40-sse riiki Euroopas, Aasias, Ameerikas, Austraalias ja Aafrikas
150
liiget Raitwoodi meeskonnas
3
Raitwoodi Puiduterminalid Eestis, mis on kõigile avatud
Ajatelg

AS RAIT asutamine

Algaastatel eksportisime Eestis valmistatud puittooteid Rootsi

Juuni
Alustasime hööveldamist pikaajaliste Hollandi partneritega koostöös soetatud seadmetega

Tootsime esimesed partiid tööstuslikult värvitud höövelmaterjali ekspordiks

Rajasime esimese uue tehase automatiseeritud höövelliiniga

Tõime Eestis maale tehases värvitud laudade kontseptsiooni

Suunasime fookuse koduturgude müügivõrgu arendamisele

Võtsime kasutusele RAITWOOD kaubamärgi

Automaatse kuivatustehnoloogia kasutuselevõtt viimistlustehases

Kaasajastasime 2002 rajatud höövelliini

Esimene RAITWOOD  Drive-in puidupood – lõime teenindusterminalide kontseptsiooni Eestis

Käivitasime teise, maailmatasemel tehnoloogiaga, hööveldustehase

150 000 m3 profileeritud puitmaterjali aastas – 39- sse riiki üle maailma

August

Eesti taastas iseseisvuse

Eesti president kuulutab välja Tiigrihüppe projekti

Omandasime esimese saetööstuse – Aegviidu Puit

Eestis loodi Skype

Eesti liitus Euroopa Liiduga

Esimene Rahvusvaheline Puitarhitektuuri konverents Eestis

Eesti võttis kasutusele Euro

Avati Eesti Rahva Muuseumi uus hoone Tartus

Puiduga jätkusuutlikult
*
Edendame põhjamaise puidu kasutamist jätkusuutliku eluviisi osana. Puit on ainus taastuv ehitusmaterjal, mille õige kasutamine on osa kliimakriisi lahendusest.
*
Puidust ehitisse seotud CO₂ hulk on üle 100 korra suurem selle töötlemisel vabanevast CO₂ kogusest.
*
Meie valmistatud tooted kestavad kaua, on vastupidavad ning visuaalselt unikaalsed.
*
Loodusliku materjali kasutajatena mõjutame ka inimese heaolu. Naturaalne puit rahustab hinge, hoiab positiivset meeleolu ning mõjub hästi üldisele enesetundele.
Tehnoloogia ja innovatsioon

Õiged vahendid

Tegeleme pidevalt protsesside tõhustamise ja innovatsiooniga. Rohkem kui veerandsaja aasta jooksul õpitud teadmiste ja kogemuste toel oleme välja arendanud maailmatasemel puidu profileerimisliini. See on tipptehnoloogia – kasutame unikaalseid taylor-made seadmeid. Tulemuseks on detailselt läbimõeldud funktsionaalsusega rätsepatööna valminud automatiseeritud höövelliin Rootsi, Saksa, Šveitsi, Hollandi ja Eesti asjatundjate koostöös.

Meeskond
Tõhustatud tööprotsessid ja hea õhkkond aitavad meil igas faasis teha oma tööd nii hästi kui võimalik. Peame oluliseks, et meie tegevus oleks mõtestatud ja koostöö sujuv.

Koostöös saavutamine

Hea koostöö on arengu ja edu võti! Lahendused ja tulemused sünnivad partnerite ning meie pühendunud asjatundliku meeskonna tõhusas koostöös. Meeskonnas on iga liikme panus teistele oluliseks sisendiks.

USALDUS JA VASTUTUS

Me teeme seda mida lubame ja lubame seda mida teeme! Väärtustame püsivas koostöös sündivat usaldust suhetes oma partneritega ja meeskonna sees.

ÕPPIMINE JA ARENG

Asjatundlikkus tekib pidevalt õppides ja arenedes. Tähtis on, et kogemus talletuks tarkusena. Me õpime oma vigadest, märkame positiivset ning tunnustame häid tulemusi. Jagame meeskonnas oma teadmisi ja kogemusi.

AVATUD ATMOSFÄÄR

Aus tagasiside ning hea sünergia loovad innustava töökeskkonna. Läbipaistvusel ning avatud suhtlusel nii omavahel kui koostööpartneritega on oluline roll meie töökultuuris.

TERVIS JA HEAOLU

Pöörame tähelepanu tervisele, panustame tööindu loovasse ohutusse töökeskkonda ning oleme terviseteadlikud. Meie töökeskkond on pidevalt arenev ja täienev - uued töö- ja olmetingimused, kaasaegsed ja ohutumad tehnoloogiad, seadmed ja kvaliteetsemad vahendid.

JÄTKUSUUTLIKKUS

Oma toodetega panustame me maailma jätkusuutlikumaks muutmisse. Puidust ehitamine säästab energiat, raha ning hoiab loodust. Puitu kasutades loome tervislikku elukeskkonda. Jälgime hoolega oma tegevuse mõju ümbritsevale keskkonnale ja ressursside kasutamist.
Tule Raitwoodi

Meil töötades saad anda oma panuse parema keskkonnaga tuleviku loomisse!

Töötame puitmaterjalidega, millest ehitamine on osa jätkusuutlikust eluviisist, kuna puit on taastuv ja tervislik materjal.

Raitwood on oma valdkonnas üks maailma juhtivaid ettevõtteid.

Meie meeskonnas annavad erinevates rollides oma panuse 150 asjatundlikku inimest. Tartu külje all Reolas paiknevad meie tehased (hööveldus- ja viimistlusliinid), hanke- ja ekspordimeeskonnad ning peakontor. Koduturu klientide mugavaks teenindamiseks loodud müügiterminalid asuvad Tallinnas ja tootmise juures Reolas.

Meile on alati oodatud tegusad ja õppimisele orienteeritud inimesed, kes soovivad koos ettevõttega erialaselt areneda hööveldatud ja viimistletud puidu valdkonnas. Oleme oma inimeste ja nende saavutatu üle uhked!

Vaata videost meie inimesi ja tehast!

Miks Raitwood
Arendav, koostööle häälestunud, toetav ja sõbralik tööõhkkond
Kaasaegne, parimate seadmetega, ohutu töökeskkond
Entusiastliku, õppimisele ja lahenduste leidmisele häälestunud hoiakuga
Sisemine tung olla oma teemas pädev, oma ala proff
Tervislikkus ja tööheaolu - toetame sportimist ja arendame teadlikkust tervislikest eluviisidest
Meeskondade ja ettevõtte emotsionaalsed ühisüritused

„Töö Raitwood’is annab Sulle võimaluse arendada oma oskusi ja professionaalsust ning kasvada koos toetava meeskonnaga“

Tööpakkumised

Pakume võimalust 2024 suvel saada töökogemus Raitwoodi Tallinna müügiterminalis LAOTÖÖTAJANA . Müügiterminali laotöötaja põhiülesanneteks on materjalide komplekteerimine, ladustamine, laadimine ja transpordi korraldamine...

Ootame oma meeskonda STAABELDAJAT, kelle töö eesmärgiks on saematerjali kuivati-eelne ja kuivati-järgne käsitlemine ning pakkimine, saematerjali sorteerimine ja tootmise abitegevused (sh...

Suveks tööle!

Pakume võimalust 2024 suvel saada töökogemus Raitwoodis LAOTÖÖTAJANA või VALMISTOODANGU PAKKIJANA. Müügiterminali laotöötaja põhiülesanneteks on materjalide komplekteerimine, ladustamine, laadimine ja transpordi...

Laotöötaja-tõstukijuht Tallinnas

Otsime oma töökasse Tallinna meeskonda PUIDUTERMINALI LAOTÖÖTAJAT-TÕSTUKIJUHTI, kelle põhiülesandeks on materjalide komplekteerimine, ladustamine, laadimine ja transpordi korraldamine ning müügikonsultantide ja...

Raitwood avaldab oma tööpakkumised alati nii kodulehel kui CV Keskus keskkonnas.

Täiendavat teavet küsi julgelt personalijuhi telefonil +372 730 0446 või kirjuta personal@raitwood.ee.

Kui praegu ei leidu Sulle sobivat tööpakkumist, saada meile oma CV ja anna oma huvist märku.

    * Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud