Otsingutulemused:

Tallinna müügimeeskond

Roman Tjasko

Roman Tjasko

Müügikonsultant, ehitusklientide teenindus

Telefon 609 7260
Roman.Tjasko@raitwood.ee

Kristjan Kalm

Kristjan Kalm

Müügikonsultant, ehitusklientide teenindus

Telefon 609 7260
E-post Kristjan.Kalm@raitwood.ee

Anna-Maria Antsmäe

Anna-Maria Antsmäe

Müügikonsultant, ehitusklientide teenindus

Telefon 658 0972
Anna-Maria.Antsmae@raitwood.ee

Tauno Põldoja

Tauno Põldoja

Müügikonsultant, ehitusklientide teenindus

Telefon 658 0972
Tauno.Poldoja@raitwood.ee

Mihkel Allemann

Mihkel Allemann

Projektmüük

Telefon 609 7260
Mihkel.Allemann@raitwood.ee

Vitali Girlin

Vitali Girlin

Hulgimüük

Mobiil 5333 5377
Vitali.Girlin@raitwood.ee

Tiit Kams

Tiit Kams

Eesti müügiterminalide juhataja

Mobiil 501 3998
Tiit.Kams@raitwood.ee

Tartu müügimeeskond

Madis Laane

Madis Laane

Müügikonsultant, ehitusklientide teenindus

Telefon 730 0423
Mobiil 5855 2470
Madis.Laane@raitwood.ee

Mario Pütt

Mario Pütt

Müügikonsultant, ehitusklientide teenindus

Telefon 730 0413
Mobiil 5887 2227
Mario.Pytt@raitwood.ee

Rainer Kala

Rainer Kala

Projektmüük

Telefon 730 0436
Mobiil 5333 4994
Rainer.Kala@raitwood.ee

Risto Rebane

Risto Rebane

Hulgimüük

Telefon 730 0412
Mobiil 5866 6629
Risto.Rebane@raitwood.ee

Heiki Vään

Heiki Vään

Hulgimüük

Telefon 730 0432
Mobiil 526 8235
Heiki.Vaan@raitwood.ee

Eksportmüük

Rainar Laes

Rainar Laes

Ekspordijuht, höövelmaterjalid

Telefon 730 0422
Mobiil 518 0015
Rainar.Laes@raitwood.ee

Rene Mere

Rene Mere

Ekspordi müügikonsultant, höövelmaterjalid

Telefon 730 0430
Mobiil 534 48 480
Rene.Mere@raitwood.ee

Darius Totilas

Darius Totilas

Müügijuht Leedus ja Poolas

Telefon +370 6708 5544
Darius.Totilas@raitwood.lt

Gints Baltmanis

Gints Baltmanis

Müügiesindaja Lätis

Telefon +371 2921 7069
Gints.Baltmanis@raitwood.lv

Juhtkond

Siret Zirk

Büroojuht

Telefon 730 0420
Siret.Zirk@raitwood.ee

Ivar Dembovski

Ivar Dembovski

Juhatuse esimees

Telefon 730 0420
Ivar.Dembovski@raitwood.ee

Marek Hirs

Marek Hirs

Tootmisjuht

Telefon 730 0425
Marek.Hirs@raitwood.ee

Vootele Zirk

Vootele Zirk

Tehnikajuht

Telefon 730 0437
Vootele.Zirk@raitwood.ee

Sille Rell

Sille Rell

Personalijuht

Telefon 730 0446
Sille.Rell@raitwood.ee

Logistika

Bert Kuresoo

Bert Kuresoo

Siselogistika

Mobiil 5788 0268
Bert.Kuresoo@raitwood.ee

Maret Rokk

Maret Rokk

Ekspordilogistik

Telefon 730 0426
Mobiil 510 8409
Maret.Rokk@raitwood.ee

Ost

Kaupo Kraus

Kaupo Kraus

Ostujuht

Telefon 730 0428
Kaupo.Kraus@raitwood.ee

Mailis Schmidt

Mailis Schmidt

Hanke- ja tootmisassistent

Telefon 730 0410
Mailis.Schmidt@raitwood.ee

Ava lisavalikud